Podpořte nás

Přidejte se k nám

Jen organizace, která bude mít důvěru ( a členství J většiny)  strážců u nás, bude mít v jednání ch na všech úrovních svoji váhu.  Nemáme ambice vystupovat jako neexistující „strážcovské“ odbory, či profesní komora – nicméně již čtvrt stolí to více či méně úspěšně suplujeme.

Přihláška ZDE

Pokud máte chuť pro strážce dělat víc, než jen být „prostým“ členem Asocice; máte nějaký reálný nápad jak zlepšit podmínky strážců u nás – tak prosím  kontaktujte výbor AS

Pomozte nám najít lektory

Máte-li  nadstandartní vztahy s některým odborníkem, který by podle Vás měl co říci nejen našim členům, ale strážcům v ČR obecně, budeme rádi, když nás s ním propojíte. Spektrum strážcovské činnosti je velice široké, a tak i výběr odbroníků není omezen třeba na právníky, či mistry ČR v sebeobraně. Strážce využije i znalosti moderních technologií (fotopasti, mobilní aplikace aj.), obsluhu motorové pily,  znalosti první pomoci, procvičení komunikace na nejrůznějších úrovních; měl by znát zásady přírodě blízkého lesnictví, zemědělství rybářství či rybníkářství apod.

Sponzorujte nás

Váš finanční příspěvek využijeme v souladu s naším posláním na zlepšení (nebo alespoň udržení) úrovně práce strážců v ČR, příp. i jinde ve světě. Provoz našeho spolku je opravdu nízkonákladový, takže jej zvládáme z členských příspěvků. Na pořádání jakýchkoliv akcí či např. ediční činnost, však jsou jakékoliv finance navíc velmi vítané.